ЭКСКЛЮЗИВ


Лічильник електроенергії NIK 2100 AP2.0000.0.12 (5-60)А 220В РКІ
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ФОТО ОРИГІНАЛ!!! Лічильник однофазний електромеханічний NIK 2100 AP2.0000.0.12 (5-60)А 220В з РК дисплеєм призначений для вимірювання активної енергії в однофазних двопровідних ланцюгах змінного струму
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1 кг |
| Максимальна робоча температура | 70 °С |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 178 мм |
| Мінімальна робоча температура | -40 °С |
| Стан | Новий |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 5 А |
| Максимальний струм | 60 А |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип підключення | Пряме |
| Тип індикатора | РКІ |
| Кількість тарифів | 1 |
| Виробник | NIK |
- Ціна: 792 ₴