




Volter™UPS-5000
ДБЖ відноситься до пристроїв LINE-INTERACTIVE типу. Це означає, що поки напруга знаходиться в допустимих межах 170-270В, ІБП стабілізує вхідну напругу. Але як тільки, напруга опускається або піднімається вище встановлених значень, джерело безперебійного живлення переходить на роботу від акумулятора. При роботі від акумулятора UPS-5000 генерує синусоїдальну напругу з частотою 50/60 Герц (± 0,5%) і номіналом на виході 220 / 230В. Для підтримки безперебійного енергопостачання можуть використовуватися акумуляторні батареї будь-якої ємності, за умови що струм заряду 0-50.
Є самим універсальним засобом захисту від несправностей мережі, так як поєднує в собі цілий ряд пристроїв.
Рекомендуємо в налаштуваннях вручну виставити для АКБ (струм заряду-10А).
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Volter |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальная мощность, кВт | 5 |
| Охлаждение | примусове |
| Напряжение батареи | 48 В |
| Масса, кг | 39,0 кг |
| Входной диапазон | 170-270 В |
| Габариты (ВхШхГ), мм | 640 х 320 х 215 |
| Тип | джерело безперебійного живлення |
| Цвет | комбінований (чорно/білий) |
| Температурный диапазон | 0…+70 °С |
| Переход на АКБ | 160-280 В |
| Способ монтажа | на стіну |
| Фазность | одна фаза |
| Ток заряда | 0-50А |
| Влажность, не более | 40…80% |
| Класс защиты | IP20 |
| Гарантия | 12 місяців |
| Выходное напряжение | 220/230 В |
| Переключение АКБ-сеть-АКБ | < 5 мс (враховуючи час знаходження) |
| КПД инвертора | >85 % |
| Вых. частота (АКБ), Гц | 50/60 ± 0,5% |
| Длительная мощность, Вт | 5000 |
- Цена: 38 040 ₴