



Volter™-42 птс (3*14)
Застосовуваний в стабілізаторах Volter трансформатор стрижневий або тороідальної конструкції дозволяє забезпечити мінімальні показники по шуму. Котушки трансформатора намотані симетрично.
Зібраний трансформатор просочується теплопроводним лаком у вакуумному встановленні. Термошафи з мікропроцесорним управлінням забезпечують оптимальний режим сушіння виробів.
Конструкція стабілізатору містить розвинену, оптимізовану систему вентиляційних отворів, яка дозволяє створити достатні потоки повітря для охолодження апарату, при граничних робочих температурах. В якості основного тепловідведення використовуються алюмінієвий радіатор і несущі шасі.
Підвищена стійкість забезпечується точною синхронізацією перемикання ступенів на програмному рівні, захистом від перешкод ланцюгів живлення контролера, застосуванням спеціальних заходів для підвищення стійкості комутуючих елементів до високих швидкостей зміни напруги і струму.
Застосування сучасних мікроконтролерів Atmel дозволяє точно вимірювати діюче значення напруги (а не середнє, як у інших виробників), що виключає вплив якості мережі живлення (імпульсні перешкоди і гармоніки) на роботу контролера.
Всі електронні компоненти, застосовувані в стабілізаторах Volter ™, мають категорію Industrial (для промислового застосування).
У сервопривідних стабілізаторів при роботі стираються вугільні щітки, послаблюється контакт. При цьому відбувається іскріння і, як наслідок, може виникнути загоряння. У стабілізаторах Volter відсутні механічні деталі, що труться і не використовуються компоненти, що підтримують горіння.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Volter |
| Пользовательские характеристики | |
| Шаг стабилизации | 5 В |
| Максимальный ток, А | 63 |
| Максимальная мощность, кВт | 42 |
| Охлаждение | природне |
| Точность стабилизации | +2 -3 % |
| Масса, кг | 37*3 |
| Входной диапазон | 170-265 В (на фазу) |
| Макс. мощность при Umin, кВт | 32,1 |
| Габариты (ВхШхГ), мм | (350 х 420 х 190)*3 |
| Тип | електронний тірісторний |
| Отключение при Umin | 160 В (на фазу) |
| Цвет | світло-сірий |
| Отключение при Umax | 285 В (на фазу) |
| Уровень шума, дБ | 34-40, в залежності від навантаження |
| Температурный диапазон | Робочий діапазон від плюс 1°С до 40°С в закритому приміщенні |
| Способ монтажа | на стіну/на підлогу |
| Задержка включения | 4,5-7,5 с |
| Фазность | три фази |
| Влажность, не более | 40…80% |
| Класс защиты | IP20 |
| Гарантия | ДОВІЧНА |
| Выходное напряжение | 220 В (на фазу) |
| Количество ступеней | 16 |
| Быстродействие, мс | 20 |
| Отключение в транзите | 260±5 В |
| КПД, % | 98 |
- Цена: 139 680 ₴