


Volter™-18 пт
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стабілізатори Volter розраховані на безперервний цілодобовий режим роботи в закритих приміщеннях і встановлюються стаціонарно на весь будинок (квартиру, офіс, виробниче обладнання). Підключається за допомогою клемника, в розрив фази на вводі, відразу після лічильника.
Дану модель ми рекомендуємо для офісів, приватних будинків, виробничих приміщень.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Volter |
| Пользовательские характеристики | |
| Шаг стабилизации | 5 В |
| Максимальный ток, А | 80 |
| Максимальная мощность, кВт | 18 |
| Охлаждение | природне |
| Точность стабилизации | +2 -3 % |
| Масса, кг | 50.1 |
| Входной диапазон | 145-245 В |
| Макс. мощность при Umin, кВт | 11,6 |
| Габариты (ВхШхГ), мм | 650 х 420 х 190 |
| Тип | електронний тірісторний |
| Отключение при Umin | 135 В |
| Цвет | світло-сірий |
| Отключение при Umax | 260 В |
| Уровень шума, дБ | 34-40, в залежності від навантаження |
| Температурный диапазон | Робочий діапазон від плюс 1°С до 40°С в закритому приміщенні |
| Способ монтажа | на стіну/на підлогу |
| Задержка включения | 4,5-7,5 с |
| Фазность | одна фаза |
| Влажность, не более | 40…80% |
| Класс защиты | IP20 |
| Гарантия | ДОВІЧНА |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Количество ступеней | 16 |
| Быстродействие, мс | 20 |
| Отключение в транзите | 260±5 В |
| КПД, % | 98 |
- Цена: 55 980 ₴