Зелений тариф






Volter™-7 пттм
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стабілізатор не реагує ні на плавні, ні на будь-які різкі зміни вхідного напруги, якщо вони не виходять за межі допустимого робочого діапазону. При будь-яких плавних змінах або скачках вхідної напруги, вихідна напруга залишається незмінною. Це зроблено для того, щоб уникнути миготіння ламп накалювання та інших освітлювальних приладів споживачів.
Власне споживання енергії на холостому ходу не більше 20Ватт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Volter |
| Пользовательские характеристики | |
| Шаг стабилизации | - |
| Максимальный ток, А | 32 |
| Максимальная мощность, кВт | 7 |
| Охлаждение | примусове |
| Точность стабилизации | ±0,5 % |
| Масса, кг | 21 |
| Входной диапазон | 130-330 В |
| Макс. мощность при Umin, кВт | 4,1 |
| Габариты (ВхШхГ), мм | 450 х 420 х 160 |
| Тип | інверторний |
| Отключение при Umin | 105 В |
| Цвет | світло-сірий |
| Входной диапазон, под заказ | 60-380 В- додатково до вартості 500 грн |
| Отключение при Umax | 330 В |
| Уровень шума, дБ | 34-40, в залежності від навантаження |
| Температурный диапазон | Робочий діапазон від плюс 1°С до 40°С в закритому приміщенні |
| Способ монтажа | на стіну/на підлогу |
| Задержка включения | 4,5-7,5 с |
| Фазность | одна фаза |
| Влажность, не более | 40…80% |
| Класс защиты | IP20 |
| Гарантия | ДОВІЧНА |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Количество ступеней | безступеневий |
| Быстродействие, мс | 1 |
| Отключение в транзите | 260±5 В |
| КПД, % | 98 |
- Цена: 38 040 ₴