


Volter™-9 пт
Описание
Характеристики
Информация для заказа
У складі стабілізатора немає механічних елементів, в тому числі і вентилятора (організовано конвекційне охолодження).
Volter ™ -9 пт здатний працювати в умовах морозу, завдяки чому ви можете встановити його в неопалюваному приміщенні.
У стабілізаторі передбачена можливість доналаштування вихідної напруги на 15 Вольт вгору і вниз з дискретністю 1 Вольт. Ця функція буде корисна, якщо для ваших споживачів потрібна напруга відмінне від 220 Вольт (наприклад 230).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Volter |
| Пользовательские характеристики | |
| Шаг стабилизации | 6 В |
| Максимальный ток, А | 40 |
| Максимальная мощность, кВт | 9 |
| Охлаждение | природне |
| Точность стабилизации | +2 -3 % |
| Масса, кг | 29.2 |
| Входной диапазон | 150-245 В |
| Макс. мощность при Umin, кВт | 6 |
| Габариты (ВхШхГ), мм | 350 х 420 х 160 |
| Тип | електронний тірісторний |
| Отключение при Umin | 140 В |
| Цвет | світло-сірий |
| Отключение при Umax | 260 В |
| Уровень шума, дБ | 34-40, в залежності від навантаження |
| Температурный диапазон | Робочий діапазон від плюс 1°С до 40°С в закритому приміщенні |
| Способ монтажа | на стіну/на підлогу |
| Задержка включения | 4,5-7,5 с |
| Фазность | одна фаза |
| Влажность, не более | 40…80% |
| Класс защиты | IP20 |
| Гарантия | ДОВІЧНА |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Количество ступеней | 16 |
| Быстродействие, мс | 20 |
| Отключение в транзите | 258±5 В |
| КПД, % | 98 |
- Цена: 37 620 ₴