Volter™-2 р
У процесі роботи контролер відстежує зміну вхідної напруги і відповідно до результатів вимірювання перемикає реле, підтримуючи стабільним вихідну напругу стабілізатора. У разі неприпустимого перевищення вхідної напруги (понад 260 В) відбувається відключення споживачів електроенергії з подальшим автоматичним підключенням навантаження при зниженні вхідної напруги до робочого рівня.
У разі неприпустимого зниження вхідної напруги (менше 140 В) відбувається відключення споживачів електроенергії з подальшим автоматичним підключенням навантаження при підвищенні вхідної напруги до робочого рівня. При неприпустимому нагріванні стабілізатора вихідна напруга буде відключена і світлодіод буде блимати червоним світлом. Для захисту від короткого замикання і перевантажень застосовується запобіжник.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Volter |
| Пользовательские характеристики | |
| Влажность, не более | 40…80% |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Габариты (ВхШхГ), мм | 265 х 215 х 115 |
| Гарантия | 12 місяців |
| Задержка включения | 4,5-7,5 с |
| КПД, % | 98 |
| Класс защиты | IP20 |
| Количество ступеней | 4 |
| Макс. мощность при Umin, кВт | 1,5 |
| Максимальная мощность, кВт | 2,2 |
| Максимальный ток, А | 10 |
| Масса, кг | 10.5 |
| Отключение при Umax | 260 В |
| Отключение при Umin | 140 В |
| Охлаждение | природне |
| Способ монтажа | на стіну/ на стіл |
| Температурный диапазон | Робочий діапазон від плюс 1°С до 40°С в закритому приміщенні |
| Тип | релейний |
| Точность стабилизации | 10 % |
| Фазность | одна фаза |
| Цвет | білий |
| Шаг стабилизации | 24 В |
- Цена: 4 080 ₴